Xperia 1 İskandinavya’da ön siparişe açıldı: Sony WH-1000XM3 ile birlikte 1000 Euro

Sony Xperia 1, firmanın uzun ekranlı amiral gemisi olarak kullanıcıların eline şimdi geçmemiş olsa da teknoloji tutkunlarının ilgisini çekmeyi başarmıştı. Yeni gelen habere nazaran ise Xperia 1, Sony WH-1000XM3 kulaklıkla birlikte paket olarak ön siparişe açıldı. Finlandiya operatörlerinden Elisa tarafından sunulan bu paket, 1000 Euro fiyata sahip.
Kulaküstü kategorisinde gürültü engelleme başkanı olarak sınıflandırılan WH-1000XM3, tek başına 300 Euro fiyatıyla yalnızca bu alana yatırım yapabilen bir kesim tarafından kullanılabiliyor.
Aynı paket Danimarka’da Bilka, Norveç’te ise Elkjop mağazalarında misal fiyattan ön siparişe açılmış durumda. Teslimat tarihi olarak 3 Haziran belirtilen paket, aygıtın Birleşik Krallık’ta satışa sunulmasının birkaç gün sonrasını gösteriyor.
Kulaklıklarla gelen paket kestirim edeceğiniz üzere yalnızca ön siparişte geçerli bir kampanya. Bu operatörler ve mağazalar, tıpkı bizdeki üzere faturaya ek ödeme seçeneği sunduklarından bu türlü bir satın alım da yapılabilir. Pakette aygıtın mor dışında tüm renk seçenekleri bulunuyor.

Başa dön tuşu