Yaz aylarında size eşlik edecek teknolojik ürün önerileri

İçinde bulunduğumuz Haziran ayı ile birlikte yaz ayları kendini hissettirmeye başladı. Haliyle birden fazla kişi için tatil hazırlıkları sürat kazandı. Biz de sizler için hem tatillerinizde hem de gündelik hayatınızda yaz uzunluğu size eşlik edecek teknolojik eserleri bir ortaya getirdik. Ortalarında akıllı bileklikten, şipşak fotoğraf makinesine kadar birçok eser mevcut. Gelin listeye birlikte bakalım.

JBL Go 2

İlk teklifimiz taşınabilir Bluetooth hoparlör JBL Go 2. Çeşitli renkleri ve 5 saate varan pil ömrüyle yanınızdan ayırmayacağınız bir eser olma özelliğine sahip. IPX7 su geçirmezlik sertifikası da plaj, havuz üzere yerlerde tasa etmeden kullanmaya devam edebileceğiniz manasına geliyor.

JBL Go 2

Xiaomi Mi Band 4

Yaz uzunluğu hem aktivitelerinizi takip etmek hem de şık bir giyilebilir teknoloji sahibi olmak istiyorsanız Xiaomi Mi Band 4 hakikat seçim olacaktır. Geçtiğimiz haftalarda Türkiye lansmanı yapılan Mi Band 4 renkli ekranı sayesinde çeşitli saat arayüzleri sunuyor. 6 istikametli ivmeölçeride aktivitelerinizi otomatik olarak takip ediyor. Ayrıyeten farklı renkte kordonlarla birlikte Mi Band 4’ü yaz için şık bir aksesuar haline getirebilirsiniz.

Xiaomi Mi Band 4

Samsung Level U

Kablo sıkıntısından kurtulup, yaz aylarında kulaklığını yanından ayırmak istemeyenler için Samsung Level U kablosuz kulaklık listedeki bir başka eser. Hem spor yaparken hem de gündelik hayatınızda Samsung Level U’yu kullanabilirsiniz. 10 saate kadar pil ömrü sayesinde uzun müddetli kullanımlara da imkan tanıyor.

Samsung Level U

Instax Küçük 9

Sıradaki eserimiz ise tatil anıları kaydetmek isteyenler için. Instax Küçük 9 şipşak fotoğraf makinesi, yaz boyunca anılarınızı süratli bir halde fotoğraf olarak çıkarmak için size yardımcı olacaktır. Instax Küçük 9 modelinin de mavi, yeşil, beyaz üzere birçok farklı renkle sunulduğunu belirtelim.

Instax Küçük 9

Xiaomi 20000 mAh Powerbank

Uzun müddetli seyahatlerde telefon şarjını düşünmemek için taşınabilir şarj aygıtları tesirli bir tahlil. Bu noktada Xiaomi 20000 mAh listemizin son eseri olarak yerini alıyor. İsminden anlayabileceğiniz üzere 20000 mAh kapasitesi ile akıllı aygıtlarınız birçok kez şarj edebilirsiniz. Ayrıyeten Quick Charge 3.0 hızlı şarj takviyesi olduğunu da hatırlatalım.

Xiaomi 20000 mAh Powerbank

Başa dön tuşu