Yeni Razer Core X Chroma, RGB ışıklandırma ve Gigabit Ethernet ile geliyor

En son harici ekran kartı kutusunu tanıtan Razer, modelin ismini Core X Chroma koyarak köklerine döndü. Chroma tabiatı gereği RGB ışıklandırma ve bu sefer ek olarak Gigabit Ethernet ile gelen aygıt, macOS ve Windows laptopların grafik sürece gücünü arttırıyor.
Geçen yılın modeline kıyasla 700 Watt gücünde bir güç kaynağıyla gelen Core X Chroma, fazladan USB-A portlarını da getiriyor.
Arka tarafta anında fark edilen yeşil USB-A portları, taşınabilir aygıtları şarj etmek ve aksesuarlarınızla laptopunuzu güçlendirmek için kullanılabilir. Core X’in ana Thunderbolt 3 kablosu ek olarak bağlı laptopunuzu 100 Watt güç ile şarj edebiliyor. Gigabit Ethernet portu ise bilhassa çalışma alanlarındaki lokal sunuculara erişimde işleri hızlandıracaktır.

Geniş bir spektrumdaki PCIe grafik kartlarını destekleyen aygıt, Nvidia’nın RTX, GTX ve Quadro kartlarını, AMD’de ise Radeon ve Radeon Pro serisi kartları destekliyor. Maalesef macOS kısıtlamasından dolayı Apple laptoplar şuan yalnızca AMD kartları destekliyor.
Razer tarafından kolay kolay bakım yapılabilir ve değiştirilebilir olarak tasarlanan Core X Chroma, alet kullanmadan açılabiliyor.
16 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak Razer Core X Chroma, birinci olarak ABD ve Kanada’da satışa sunulacak. Yakın vakitte İngiltere, Fransa, Almanya, İskandinav ülkeleri, Çin, Avustralya, Hong Kong, Japonya, Singapur, Güney Kore ve Tayvan’da da çıkacak aygıt ülkemize de uğrayacaktır.

Başa dön tuşu