Yeni Samsung aksesuarlarının tasarımını siz yapın

Zaman vakit üreticilerin yeni fikirler ortaya koyabilmek ismine yarışlar düzenlediğini görüyoruz. Samsung da iki yıldır belli eserleri için ödüllü tasarım yarışı düzenliyor. Bu yıl üçüncü sefer tasarım müsabakası düzenlenecek.

Önemli fırsat

Dezeen ortaklığında Samsung Mobile Design Competition ismiyle düzenlenen müsabakada iki kategori yer alıyor. İştirakçiler Galaxy akıllı telefon ve tabletleri için aksesuarlar ile interaktif duvar kağıtları tasarlayacaklar.

Samsung Next Mobile + kategorisinde Galaxy akıllı telefon, giyilebilir aygıt ve tabletleri için aksesuarlar tasarlanacak. İştirakçiler rastgele bir aygıt için rastgele bir fikri paylaşabiliyor. Aygıta bir işlev ve paha katan dizaynlar ise avantajlı olacak. Dizaynın makul formatlarda hazırlanması gerekiyor.

Samsung Next Mobile Wallpaper Paradigm kategorisi ise interaktif duvar kağıtları barındırıyor. İştirakçiler interaktif ve farklı kaynaklardan data aktarabilen duvar kağıtları tasarlayacaklar.

 

4 Ağustos tarihinde sona erecek olan müracaatlar pahalandırılacak ve her kategoriden 5 finalist belirlenecek. 25 Eylül tarihinde Londra’da Dezeen haber müdürünün de olduğu heyet önünde bu 10 finalist projelerini sergileyecekler. 29 Ekim tarihinde başlayacak Samsung Geliştirici Konferansında ise kategorinin kazananları sahneye çıkacak. Ayrıyeten 10 finalistin projeleri de sergilenecek.

Yarışmada birincilik mükafatı 10 bin dolar. İkinciler 5 bin dolar, üçüncüler 3 bin dolar alacak. Dört ve beşinci olanlar ise bin dolarlık mükafatın sahibi olacaklar.

Başvuru formu
Katılım Şartları

 

Başa dön tuşu