Samsung Galaxy M40’ın tanıtım tarihi belli oldu

Samsung’un M serisi uygun fiyat odağında geliştirilen eser kümesini içeriyor. Bugüne kadar Galaxy M10, Galaxy M20 ve Galaxy M30 üzere modelleri görme talihi yakaladık. Hatta Galaxy M20, ülkemizde de hayli beğenilen telefonlardan biri halinde. Samsung’un M40 isminde yeni bir model ekleyeceği uzun vakittir biliniyordu. Serinin zirve modeli olarak gelecek Galaxy M40 için tanıtım tarihi paylaşıldı.

11 Haziran’da tanıtılacak

Paylaşılan görsellerde 11 Haziran’da tanıtılacağı açıklanan aygıtın dizaynını içeren görseller de yer alıyor. Böylelikle Galaxy M40’ın, Infinity O ismindeki delikli ekran dizaynıyla geleceği görüldü. Serinin öbür modellerine su damlası çentik tasarımı hakimdi. Ek olarak yeniden tıpkı görsel üzerinde “Snapdragon 6 Series” yazısı dikkat çekiyor. Büyük ihtimalle aygıtın yonga seti Snapdragon 675 olacaktır. Öbür M modellerinde Exynos işlemciler kullanıldığı için bu da bir birinci olacak. Son olarak aygıtın art tarafında üçlü kamera paketi ve parmak izi sensörünün yer aldığını belirtelim.

Kısacası Samsung Galaxy M40, Snapdragon yonga seti, Infinity O ekran tasarımı, üçlü art kamere üzere özellikleriyle serinin en güçlü modeli olarak karşımıza çıkıyor. Haliyle fiyatı da öteki modellere kıyasla daha yüksek olacak. Telefon hakkında daha ayrıntılı bilgiler 11 Haziran’da düzenlenecek olan Hindistan aktifliği yaklaştıkça ortaya çıkacaktır.

Başa dön tuşu