ADATA yeni SSD modeli SC685’i duyurdu

Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü, NAND Flash depolama üniteleri ve taşınabilir aksesuar üreticilerinden biri olan ADATA Technology, yeni taşınabilir SSD modeli ADATA SC685’i duyurdu. Son derece ince ve hafif olan eser, ufak boyutuna karşın geniş depolama alanı ve yüksek bilgi transfer suratı sunuyor.

ADATA yeni SSD modeli SC685’i duyurdu

Yalnızca 35 gram tartısında olan SC685 taşınabilir SSD, 9,5 milimetrelik kalınlığıyla akıllı telefonlarla yarışacak incelikte. Küçük boyutları, hafifliği ve dayanıklılığı sayesinde kolaylıkla her yere taşınabilecek olan eser boyutundan beklenmeyecek depolama alanı sunuyor. 250GB’tan 2TB’a kadar değişen kapasite seçenekleri bulunan eser, saniyede 530MB’a kadar okuma ve 460MB’a kadar da yazma suratına ulaşabiliyor. Bu da 10GB büyüklüğünde 4K çözünürlükteki bir görüntüyü yalnızca 20 saniyede kopyalamayı mümkün kılıyor.

Üzerinde USB-C ilişki noktası bulunan SC685 harici SSD, bu sayede hem kullanım kolaylığı hem de yüksek bilgi transfer suratı sunuyor. Windows, Mac OS ve Android uyumlu olan eser rastgele bir suram gerektirmeden farklı platformlar ve aygıtlar ortasında belge transferine imkân veriyor. İster iş için olsun ister cümbüş, SC685 sunduğu ilişki ve uyumluluk özellikleri sayesinde kullanıcılarına süratli ve kolay data depolamanın keyfini yaşatıyor. Ayrıyeten konsollarla da uyumlu olan eser sayesinde konsol oyuncuları çok daha kısa yükleme mühletleri elde edebiliyor.

ADATA’nın yeni SSD modelinin fiyatı ise önümüzdeki günlerde açıklanacak. 

Başa dön tuşu