Outlook uygulamasının Android versiyonuna, beklenen özellikler geldi

Microsoft Outlook, hem Android hem de iOS‘ta bir numaralı e-posta istemcisi olmaya devam ediyor ve Microsoft bu nedenle Outlook güncellemelerine epeyce ehemmiyet veriyor. Bu hafta uygulamanın Android versiyonu güncellenerek, yeni özellik ve iyileştirmeler aldı.

Sık yapılan süreçler kolaylaştırıldı

Bu son güncelleme Android için Outlook’u 3.0.67 sürümüne getiriyor ve en büyük yeniliklernden biri ana ekranla ilgili. Bu sürümden itibaren, kullanıcılar gelen kutularını ve takvimlerini ana ekrana ekleyebilecekler. Bu sayede de sonraki randevularla ilgili e-posta ve bilgilere erişmek çok daha süratli olacak. Ana ekrana gelince, bu güncellemede keşfedilecek daha çok şey olduğunu görüyoruz.
Outlook artık widget geliştirmelerini de içeriyor; bu nedenle e-posta ve takvim widget’ları artık daha fazla ince ayarlarla geliyor. Güncellemeyle birlikte kullanıcılar ana ekrana makul bir hesap için 1×1 e-posta kısayolu ekleyebilecekler. Açıkçası, bu özellik birden fazla hesabınız varsa kullanışlı olabilir. Zira bu kısayol Outlook’u direkt denetim etmek istediğiniz gelen kutusunda başlatmanıza müsaade veriyor. Güncellemenin kısa bir müddet içinde tüm kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu