ADATA’dan yeni taşınabilir SSD: SD600Q!

Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülleri ve NAND Flash depolama üniteleri üreticisi ADATA Technology, SD600Q ismindeki yeni taşınabilir SSD modelini duyurdu. Saniyede 440MB’a kadar okuma/yazma suratı sunan SD600Q süratli, sağlam ve geniş kapasiteli harici disk arayan kullanıcılar için ülkü.

ADATA’dan yeni taşınabilir SSD: SD600Q!

ADATA SD600Q harici SSD kullanıcılara saniyede 440MB’a kadar okuma ve yazma suratı veriyor. Eser bu istikametiyle sıradan harici HDD’lere kıyasla 4 kat daha yüksek okuma/yazma suratı vadediyor. Bu da 5GB büyüklüğünde Full HD çözünürlükte bir sinemanın sırf 26 saniyede aktarılabileceği manasına geliyor.

3D NAND Flash yongalarla üretilen SD600Q 240GB’tan 960GB’a kadar depolama seçenekleriyle her kullanıcıya gereksinimi olan kapasiteyi süratli, sağlam ve sağlam bir eser içerisinde sunuyor. 

Yalnızca 60 gram yükündeki SD600Q, geniş kapasitesine karşın çok hafif. Avuç içine sığabilecek boyuttaki eseri cepte yahut ufak bir çantada rahatça taşımak mümkün. Eserin gövdesini kaplayan şoklara sağlam silikon katman sayesinde hem içindeki şoför hem de kullanıcıların bilgileri inanç içinde.

ABD Ordusu’nun dayanıklılık standartlarından olan MIL-STD-810G 516.6 standardını karşılayan SD600Q, 1.22 metreye kadar yüksekliklerden düşmelere karşı tam muhafaza sunuyor. Ayrıyeten eserin her türlü arızaya karşı 3 yıllık garantisi bulunuyor.

Mavi, kırmızı ve siyah renklerde gelen SD600Q rastgele bir şoför gerektirmeksizin Windows, Mac OS ve Android aygıtlar için tak-çalıştır dayanağı sunuyor. Kullanıcıları rastgele bir heyetim ve ayar yapma zahmetinden kurtaran eser laptop, tablet, akıllı telefon ve oyun konsolu üzere aygıtlarla uyumlu çalışarak, farklı platformlar ortasında belge transferini kolaylaştırıyor.

Türkiye’deki çıkış tarihi ve fiyatı şimdi açıklanmayan ADATA SD600Q hakkında daha fazla bilgi almak için ADATA adresini ziyaret edin.

Başa dön tuşu