Amiral gemisi Redmi K20’nin yeni bir görseli yayınlandı

Redmi yakında piyasaya süreceği amiral gemisi telefonunun ipucu görsellerini yayınlayarak tansiyonu yükseltmeye devam ediyor. Çinli şirket bu defa Redmi K20 olarak isimlendirilen aygıtın art dizaynını ve üçlü kamera sistemini gözler önüne seren yeni bir teaser paylaştı.
Görsel, Redmi K20’yi art taraftan gösteriyor. Kırmızı yüklü olan telefonun gövdesinde, ışığın yansımasına bağlı olarak değişeceği varsayım edilen mavi çizgiler var. Kullanılan materyal bilinmiyor fakat premium bir telefon olduğunu düşünürsek metal ve cam kaplamalı olabilir.

48 megapiksel kamera ile gelecek

Arka panelde dikey olarak pozisyonlandırılmış üçlü kamera sistemi bulunuyor. Çabucak altında ise LED flaş var. Ayrıyeten orta kısımda kimi telefonlarda görmeye başladığımız “Designed by Redmi” (Redmi tarafından tasarlandı) yazısı dikkat çekiyor.
Redmi K20’nin 48 megapiksel Sony IMX586 sensöre sahip olacağı doğrulandı. Bununla birlikte 960 fps ağır çekim görüntü kaydı da yapabilecek. Süratli şarj dayanaklı 4.000 mAh pile sahip olması beklenen amiral gemisi, 28 Mayıs‘ta resmi olarak tanıtılacak.

Başa dön tuşu