Apple, WWDC 2024’te Yeni Bir Ürün Duyurmayacak

Mark Gurman, Apple’ın önümüzdeki hafta başlayacak WWDC 2024 etkinlikleriyle ilgili bir açıklama yaptı. Bu açıklamaya göre Apple, gelecek hafta yeni bir ürün duyurusu yapmayacak.

Deneyimli Apple analisti Mark Gurman, şirketin yaklaşmakta olan WWDC 2024 etkinliği ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Yapılan bu açıklama, Apple’dan yeni bir ürün bekleyen tüketicilerin hevesini kıracak türden. Çünkü Mark Gurman, Apple’ın WWDC 2024’te yeni bir ürün duyurmasını beklemiyor.

Apple, WWDC etkinliklerinde çok büyük ürün duyuruları gerçekleştirmiyor. Ancak bu yıl için bir Apple TV beklentisi vardı. Hatta bu iddianın kaynağı da bizzat Mark Gurman’dı. Ancak deneyimli analist, fikir değiştirmiş gibi görünüyor.

Son Apple TV, 2022 yılında duyurulmuştu

Apple TV 4K

Apple, en son 2022 yılında düzenlediği bir etkinlikte Apple TV 4K modelini duyurmuştu. Hâl böyle olunca aslında yeni bir Apple TV modeli için uygun bir zamanda sayılabilirdik. İşte Mark Gurman da bundan kaynaklı olarak Apple TV’nin bu yıl tanıtılabileceğini söylüyordu. Ancak gelen son bilgiler, bunun gerçekleşmeyebileceğini düşündürüyor.

Apple, M2 İşlemcili Yeni iPad Air’lerin GPU Çekirdeği Sayısını Değiştirdi

Tabii tüm bunların spekülasyondan ibaret olduğu gerçeğini de unutmamak gerek. Şirket, sürpriz bir hamle ile WWDC 2024’te yeni bir Apple TV veya başka bir ürünün duyurusunu gerçekleştirebilir. Neler yaşanacağını görmek için 10 Haziran tarihini beklemek gerekecek.

Başa dön tuşu