ASUS ZenScreen Touch duyuruldu!

ASUS, artırılmış taşınabilir verimlilik ve cümbüş tecrübesi sunan yeni 15,6 inçlik taşınabilir Full HD monitorü ZenScreen Touch’ı duyurdu.

ASUS ZenScreen Touch duyuruldu!

900 gram yüke ve 9 mm inceliğe sahip taşınabilir monitör, dizüstü bilgisayar kullanıcılarına daha fazla verimlilik için ekstra bir ekran, akıllı telefon kullanıcıları için daha büyük bir görünüm ve konsol oyuncularına konuttan uzaktayken yüksek kaliteli oyun tecrübesinin tadını çıkarma imkanı sunuyor.

ZenScreen Touch, Full HD çözünürlüğe sahip bir IPS ekrana sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Süratli reaksiyon veren 10 nokta dokunmatik ekran, kaydırma, sürükleme ve kıstırma hareketlerine takviye vererek kullanıcıların işlerini daha zahmetsiz, kolay ve verimli bir halde halletmelerini sağlıyor.

IPS ekran ayrıyeten yenilikçi ZenScreen Touch uygulamasına da dayanak veriyor. Bu uygulama, Android telefonlardaki uygulamaları ekranda görüp denetim etme imkanı sağlayarak büyük ekranda üretkenliği artırıyor.

ZenScreen Touch, sahip olduğu USB-C ve Mikro HDMI ilişki noktalarıyla dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, oyun konsolları, tabletler ve kameralar dahil olmak üzere çok çeşitli aygıtlarla rahat irtibat imkanı sunuyor. Monitör, 4 kullanıcıların daha uzun üretkenlik ve cümbüş seansları almalarını sağlayan, tam şarjla 4 saatlik kullanım ömrüne sahip yerleşik 7800 mAh pile sahip.

ZenScreen Touch, uygulamaların Android telefonlardan görüntülenmesini ve denetim edilmesini sağlayan, ASUS’a özel, yenilikçi ZenScreen Touch taşınabilir uygulaması ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Bu büyük ölçek, rastgele bir içeriği daha büyük olarak görüntülemenin yanı sıra, evrakları, fotoğrafları ve görüntüleri düzenlemek üzere karmaşık vazifeler için harika bir çalışma alanı sunuyor. ZenScreen Touch, daha yeterli bir taşınabilir kullanıcı tecrübesi için isteğe bağlı olarak sanal Android menü düğmelerini destekliyor.

Cihazın resmi satış fiyatı 299.00 dolar olarak açıklanmış durumda. Ne vakit Türkiye pazarına gireceği ise resmi olarak açıklanmış değil.

Başa dön tuşu