En iyi akıllı saatler (Mart 2020)

Giyilebilir teknoloji bölümü giderek gelişirken, şirketlerin bu pazara olan yatırımları da gün geçtikçe artıyor. Apple ile başlayan bu süreç, Samsung, Huawei, Xiaomi üzere teknoloji devlerinin de üretimleriyle daha da rekabetçi hale geldi. Yeni jenerasyon saatlerin akıllı telefonlar ile entegre halde çalışması ve insan hayatını çok daha kolay hale getirmesi, hiç elbet ki onları daha kıymetli hale getirdi. Pazardaki üreticilerin bu akıllı saatleri üretirkenki siyasetleri ise birbirinden farklılık gösteriyor. Kimi şirket fiyat-performans kısmına daha ehemmiyet verirken, kimi şirketler ise değerli lakin bir o kadar da özellikli akıllı saatleri piyasaya sürmeye itina gösteriyor.

Peki lakin en yeterli akıllı saatler hangileri? Fiyatına nazaran en âlâ performansı hangi akıllı saatler veriyor? İşte en yeterli akıllı saatler!

Honor Watch Magic 2

1.300 TL’lik fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran saat, tam bir fiyat-performans eseri.

Fitbit Versa 2

Şık tasarımı ve daima açık ekranı ile ziyadesiyle beğeni toplayan Fitbit Versa 2, 1.700 TL civarı bir fiyat etiketine sahip.

Fitbit Ionic

Spor tutkunları için çok yeterli bir yardımcı olan Fitbit Ionic, aklınıza gelebilecek her türlü aktivite için kullanılabiliyor. Fiyatı ise 1.700 TL.

Başa dön tuşu