Fortnite oyununda John Wick etkinliği başladı

Sinema dünyasının kült filmlerinden John Wick üçüncü sefer beyazperdeye gelirken Fortnite oyununda da bir crossover aktifliği başladı. Wick’s Bounty adındaki sonlu vadeli aktiflikte sinemadan esinlenen eşyalar kazanıyorsunuz.

Wick’s Bounty nedir?

Etkinlik ödül avcısı kümelerinin birbiri ile çabasını husus ediniyor. Ödül avcıları rakiplerini elimine ederek ve mümkün olduğunca uzun hayatta kalarak jetonlar topluyor. Aktiflikte hedef belli bir jeton sayısına ulaşarak The High Table tarafından sunulan kontratı yerine getirmek.

Etkinlikte ilgili misyonları yerine getirirken 3 farklı eşyanın kilidini açma talihiniz da var. Bunlar Boogeyman Wrap, One Shot Glider ve Gold Token Back Bling formunda sıralanıyor. Bununla birlikte ne kadar çok jeton toplarsanız o kadar çok maksat haline geliyorsunuz. Ayrıyeten XP bonus kazanma imkânı da var.

Ödül avcılığının yanında mağazaya da John Wick temalı eşyalar eklenmiş durumda. John Wick kostümleri ve Simple Sledge Pickaxe bunlar ortasında. Ödül gayretini tercih etmeyenler buradan eşya satın alabilir.

 

Başa dön tuşu