Galaxy S23 serisinin yüksek çözünürlüklü fotoğrafları paylaşıldı

Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra modellerinden oluşacak Samsung Galaxy S23 serisinin önümüzde ayın başlarında resmiyet kazanması bekleniyor. Günümüze kadar yaklaşan akıllı telefonların tasarımı ve özellikleri hakkında birçok söylenti duyduk. Fakat bugün ortaya çıkan haberlerde Galaxy S23 serisinin yüksek çözünürlüklü görüntüleri sızdırıldı. Pekala seride yer alan üç modelin tasarımı nasıl olacak? Gelin daima bir arada bakalım.

Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra tasarımı belirli oldu

Paylaşılan manzaralara nazaran, Galaxy S23 ve S23+ birbirleri ile misal bir tasarım lisanını kullanacak.  Her iki aygıtın da ardında dikey olarak hizalanmış üç kamera ve bir adet LED flaş bulunuyor. Art panelin çabucak alt kısmında ise bir Samsung logosu bizleri karşılıyor. Telefonun güç ve ses tuşları ise çerçevenin sağ tarafına yerleştirilmiş.

Galaxy S23 Ultra’ya gelirsek, amiral gemisi telefon Galaxy S23 ve S23 Plus’a kıyasla daha köşeli bir dizayna mesken sahipliği yapıyor. Art tarafında P formunda bir kamera düzenlemesi ile dikkat çeken telefonun, logo ve ses düğmeleri alt modellere benzeri biçimde pozisyonlandırılmış. Ayrıyeten Galaxy S23 Ultra’nın üst ve alt kısmında anten sınırları kolay bir halde görülebiliyor. Bu nedenle yeni telefon, metal çerçeveler ile karşımıza çıkabilir.

Samsung’dan şimdi Galaxy S23 serisi hakkında resmi bir açıklama gelmedi. Lakin tüm söylentiler şubat ayının başına işaret ediyor. Önümüzdeki haftalarda yeni akıllı telefonlar hakkında daha fazla ayrıntının ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

Başa dön tuşu