Google Keep, Play Store’da 500 milyon indirmeyi geride bıraktı

 

Google Keep, tüm taşınabilir aygıtlarınız ve ferdî bilgisayarınız üzerinden kullanabileceğiniz epey verimli ve kullanışlı bir not tutma programı. Keep‘e  kaydettiğiniz her şey Google hesabınıza bağlı olduğundan ve Google hesabınıza giriş yapılan her aygıttan notlarınıza ulaşabilmeniz mümkün olduğundan dolayı Keep, not almanın ve hatırlamanız gereken şeyleri takip etmenin hayli pratik bir yolu.
 
Uygulamada karanlık mod, öbür kullanıcılarla eş vakitli not oluşturma, pozisyona dayalı hatırlatıcılar hazırlama, ses kayıtlarını notlara dönüştürerek kaydetme üzere pek çok kullanışlı özellik yer alıyor.
Google KeepPlay Store’da 500 milyon indirmeyi aşarak hayli büyük bir kilometre taşını geride bıraktı. Bu çok büyük bir muvaffakiyet üzere gözükmese de Google Keep, GMS (Google Taşınabilir Servisleri) paketinin bir kesimi değil ve Android cihazlara başka birtakım Google uygulamaları üzere kullanıcıya ulaşmadan yüklenmiyor. Yani indirme sayıları hayli gerçekçi ve kullanıcıların uygulamaya göstermiş oldukları isteği temsil ediyor.

Google Keep‘i Android kullanıcıları buradan, iOS kullanıcıları buradan ve Google Chrome üzerinden bilgisayarında kullanmak isteyenler buradan indirebilirler. Ayrıyeten web sürümüne de buradan ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu