Honor MagicWatch 2 Limited Edition tanıtıldı

Honor akıllı saat modelleri ortasına bir yenisini daha ekleyerek  MagicWatch 2 Limited Edition modelinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Honor MagicWatch 2 Limited Edition tanıtıldı

Huawei şirketine bağlı alt marka olarak faaliyetlerini sürdüren Honor, yakın bir vakitte kullanıcılara sunduğu Honor MagicWatch 2 modelinin özel versiyonu Honor MagicWatch 2 Limited Edition’u tanıttı. Birçok farklı yeni tasarım ve renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulan akıllı saat modeli uzun bir mühlet kendinden bahsettirecek üzere görünüyor.

Honor, akıllı telefon modellerinde yakaladığı başarılı seviyeyi giyilebilir teknolojik eserlerde de sürdürmek istiyor. Türkiye’de de kullanıcılara sunulacağı açıklanan ve yakın bir tarihte Honor tarafından Çin’de tanıtımı gerçekleştirilen ve kullanıcılara sunulan akıllı saat modeli Honor MagicWatch 2’nin tanıtımı üzerinden çok geçmeden şirket yeni modeli Honor MagicWatch 2 Limited Edition modelinin tanıtımı ile kullanıcıların dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

Standart versiyonu ile emsal özelliklere sahip olan akıllı saat modeli MagicWatch 2 Limited Edition tasarımı ile hayli dikkat çekiyor.  Yeni versiyon akıllı saat modelinin tasarımı konusunda Honor, birçok sanatçı ile birlikte çalışıldığını açıkladı. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcıya sunulacak yeni akıllı saat modeli MagicWatch 2 Limited Edition’ın standart versiyonu 155 dolar ile 170 dolar ortasında satılırken, yeni versiyonun satış fiyatı ve ne vakit piyasaya sunulacağı konusunda şimdi bir bilgi verilmedi.

Honor MagicWatch 2 Limited Edition teknik özellikleri

  • Kirin A1 İşlemci
  • 14 günlük pil ömrü
  • 42 mm ve 46 mm gövde boyutu seçenekleri
  • 42 mm versiyonda 1,2 inç 390×390 piksel AMOLED ekran, 46 mm versiyonda 1,4 inç 454×454 piksel bir AMOLED ekran
  • 4 GB dahili depolama
  • Gelişmiş Bluetooth teması ile 150 metrede telefon görüşmesi yapabilme
  • Uyku ve başka aktiviteleri takip edebilme, suya dayanıklılık ve GPS donanımı
Başa dön tuşu