Huawei akıllı gözlük görücüye çıktı!

Huawei’nin Paris’te düzenlenen etkinliğinde P30 ve P30 Pro modelleri bizlerin beğenisine sunuldu. Yerinden takip ettiğimiz aktiflikte yalnızca P30 ailesi değil farklı teknolojilere de yer verildi. Bunlardan en dikkat çekeni ise Huawei akıllı gözlük oldu.

Huawei akıllı gözlük görücüye çıktı!

Gentle Monster markası ile mutabakat imzalayan Huawei, yeni akıllı gözlüğünü görücüye çıkardı. Hem güneş gözlüğü hem de şeffaf lenslerle gelen akıllı gözlükte rastgele bir düğmenin bulunmaması da dikkat çekiyor. Çok işlevli bir gözlük olduğunu lisana getirmemiz yanlış olmazdı diye düşünüyorum.

IP67 sertifikası ile bir arada gelen aygıt, suya ve toza karşı ekstra müdafaa içeriyor. 

Özellikle telefon görüşmeleri için de kullanılabilen aygıt, çift mikrofon ile bizlerin beğenisine sunulacak. AI teknolojisi sayesinde yapılan görüşmeler hiç olmadığı kadar net ve pürüzsüz bir biçimde tarafımıza aktarılacak. En azından Huawei’nin argümanı bu istikamette. Gözlük tıpkı vakitte kablosuz şarj özelliğine sahip bir kutu ile geliyor.

Huawei, yeni gözlüğünün fiyatı hakkında şimdi net bir açıklamada bulunmuş değil. Lakin, gözlüğün Temmuz ayında piyasaya çıkacağı düşünülüyor. Eser ne vakit Türkiye pazarına gelir bilmiyoruz fakat şimdiden birçok kişinin dikkatini çekmiş durumda. Pekala ya siz Huawei’nin akıllı gözlüğü hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Başa dön tuşu