HyperX, Gamescom’da Cloud Alpha S oyuncu kulaklığını tanıttı

HyperX oyuncu kulaklığı serisinin bu yeni üyesinde üç düzeye sahip bas ayarı sürgüsü ve dinleyiciyi oyun atmosferinin içine sokan özel HyperX sanal 7.1 çevresel ses özelliği bulunuyor.

HyperX, Gamescom’da Cloud Alpha S oyuncu kulaklığını tanıttı

Cloud Alpha S, oyun içi sesleri inanılmaz frekans aralığı, ton ve tını ile hassas bir formda sunmak için çift odacık teknolojisinden yararlanıyor.Cloud Alpha S, sahip olduğu çift odacık sayesinde bas sesleri orta ve yüksek frekanslı seslerden ayırarak oyunları, müzikleri ve sinemaları etkileyici ve gerçekçi hale getiren dinamik sesler oluşturuyor. HyperX Cloud Alpha’nın tüm tasarım ve ses kalitesi özelliklerini taşıyan Cloud Alpha S, bunlara ek olarak 7.1 çevresel ses ve birleştirme özellikleriyle dinleme tecrübesini zenginleştiriyor.

“HyperX etraf üniteleri serimizi Cloud Alpha S oyuncu kulaklığıyla genişletmekten heyecan duyuyoruz.” diyen HyperX Kıdemli İş Ünitesi Müdürü Marcus Hermann, kelamlarına şöyle devam etti: “Kullanıcılara orjinal HyperX Cloud Alpha’nın tüm rahatlığı ve usulüne sahip 7.1 sanal çevresel ses özellikli bir kulaklık sunuyoruz. Yeni Alpha S, oyunculara hassas ses kalitesi ve kullanışlı denetim özellikleriyle etkileyici bir ses tecrübesi yaşatıyor.”

Cloud Alpha S; yüksek kaliteli hafızalı köpükten üretilen kulak yastıkları, nefes alabilir yapıdaki yapay deri ve sağlam alüminyum çerçeve ile HyperX’e mahsus rahatlığı sağlıyor. Kulaklık ayrıyeten, gürültü engelleme özelliğine sahip ayrılabilir bir mikrofon, örgülü kablo, kumaş yedek kulak yastıkları ve taşıma çantasıyla birlikte geliyor.

HyperX eserleri 20-24 Ağustos tarihleri ortasında Gamescom HyperX standında (Hall F08N Stand A-010, Hall 8’in gerisindeki açık alan) sergilenecek.

Başa dön tuşu