Lenovo Z6’nın kamera detayları ve fotoğraf örnekleri paylaşıldı

Lenovo Group Lider Yardımcısı Chang Cheng bugün yakında tanıtılacak olan Lenovo Z6‘nın üçlü kamera sistemi hakkında birçok ayrıntıyı açığa çıkaran bir görsel paylaştı. Yayınlanan poster tıpkı vakitte aygıtın kamera maharetlerini gözler önüne seren örnek fotoğraflar da içeriyor.
Akıllı telefonun yapay zeka takviyeli üçlü kamera sisteminin kalbinde 24 megapiksel Sony IMX576 sensör misyon yapacak. Azamî 5696 x 4272 piksel çözünürlükte çekim yapabilen bu kameranın odaklanma hızı çok güzel. Ana sensör, düşük ışık şartlarında etkileyici çekimler yapabilmek için 4’ü bir ortada piksel bindirme ve çoklu çerçeve sentez algoritmasını destekliyor.

Önümüzdeki ay tanıtılabilir

Üçlü kamera sisteminde ayrıyeten 2x optik zoom sağlayan 8 megapiksellik telefoto lens ve 5 megapiksel derinlik sensörü mevcut. Akıllı telefon 8x hibrit zoom dayanağı sunuyor. Lenovo Z6’nın ön tarafında yapay zeka ile güçlendirilmiş 16 megapiksel çözünürlüklü bir selfie kamerası var.
Lenovo Z6, 6.39 inç ekran, Snapdragon 730 yonga seti ve 18 W süratli şarj takviyeli 4.000 mAh pille gelecek. Lakin, şirket şimdi akıllı telefonun piyasaya çıkış tarihini açıklamadı. Önümüzdeki ayın başlarında resmiyet kazanabileceği söyleniyor.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu