Müzik zevkinizi tepeye taşıyacak kulaklık modelleri

Marshall Mid Bluetooth

İngiliz müzik amfisi öncüsü Marshall, piyasaya sunduğu kulaklıklarla isminden kelam ettirmeyi başarıyor. Mid Bluetooth ise markanın en düzgün kulaklıkları ortasında yer alıyor. Bluetooth özelliğiyle kablo kederini sorun etmemize gerek kalmayan Mid Bluetooth’da yüksek ses kalitesi ve 30 saatlik pil ömrü göz dolduruyor. Orta boyutlu mat siyah bir dizaynla karşımıza çıkan model hem kalitesiyle hem de şık görümüyle müzik zevkinizi daha farklı kılacak.

Urbanears Plattan 2 Bluetooth

İlk çıktığından beri dikkat çekmeyi başaran Urbanears, farklı renk dizaynları, yüksek ses kalitesi ve minimal dizaynıyla dikkat çeken Plattan 2 modeli tam gereksiniminiz olan kulaklık.

Beats Solo 3 Wireless

Müzik dünyasının efsanevi isimlerinde Dr. Dre’nin kulaklık markası olan Beats by Dre birinci çıktığında müzik dünyasını çılgına çevirmişti. Apple tarafından satın alınan marka, çeşitli dizaynlarına ve yeni teknolojik kulaklıklarına tüm süratiyle devam ediyor. Bu dizaynların en düzgünlerinden biri ise Solo 3 Wireless. Yüksek ses kalitesi, uzun pil ömrü ve uzak aralıklardan bile dinleme olanı sunan Solo 3 Wirelees, 7 farklı renkte piyasaya sunulmuştu. Tüm bunları düşündüğümüzde sanıyoruz ki tek kararsız kalacağımız nokta kulaklığın rengi oluyor.

Sennheiser Momentum Wireless

Alman ses eserleri şirketi Sennheiser’in bu kulaklığı gürültü engelleyici özelliği ve yüksek ses kalitesiyle dikkat çekmeyi başarıyor. Kablosuz ve gelişmiş ilişki ağıyla her gittiğiniz yere götürebileceğiniz kulaklığın şık tasarımı da tarzınızı tamamlayacak.

Başa dön tuşu