OnePlus Buds Pro 2 tanıtıldı: Çift sürücü, aktif gürültü engelleme ve uzamsal ses

Çinli teknoloji devi OnePlus bugün OnePlus 11 akıllı telefonu ile birlikte yeni kablosuz kulaklığını da tanıttı. OnePlus Buds Pro 2 isimli model daha da âlâ ses kalitesi, daha uzun pil ömrü ve başka kimi kıymetli iyileştirmeleri beraberinde getririyor.

Kulaklıkların ses ayarı Dynaudio tarafından yapıldı. Buna bağlı olarak daha sürükleyici bir dinleme tecrübesi vaat ediyor. OnePlus Buds Pro 2 tıpkı OPPO Enco X2 üzere 11 mm ve 6 mm olmak üzere çift sürücü sistemine sahip.

48 desibele kadar faal gürültü engelleme

Kablosuz kulaklık 48 desibele kadar kadar faal gürültü engelleme (ANC) teknolojisi sunuyor. Evvelki modelin gürültü azaltma düzeyi 40 desibeldi. OnePlus Buds Pro 2 ayrıyeten 360 derece uzamsal ses ve LHDC 5.0 codec dayanağı ile öne çıkıyor.

Çinli markanın yeni kablosuz kulaklığında Bluetooth 5.3 LE dayanağı ve birden fazla aygıta eş vakitli bağlantı özelliği de mevcut. Tüm bunlara ek olarak düşük gecikme modu (54 ms) ve IP55 toza ve suya dayanıklılık sertifikası da bulunuyor.
OnePlus Buds Pro 2’nin şarj kutusu ile birlikte 39 saate kadar pil ömrü sunduğu belirtildi. Şarj kutusu olmadan 9 saat dayanıyor. Etkin gürültü engelleme açıkken bu sayıların sırasıyla 25 ve 6 saate düştüğünü belirtelim. Kablosuz kulaklık 9 Ocak’ta 130 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak.
Başa dön tuşu