Pixel 4’ün canlı görüntüsü ortaya çıktı

Google’ın Pixel 4 modelini geliştirdiği artık bilinen bir gerçek. Hatta geçtiğimiz günlerde firmanın resmi Twitter hesabından aygıta ilişkin manzaraların paylaşıldığını sizlere aktarmıştık. Bugün ise 9to5Google’a ulaşan özel bir kaynak sayesinde Pixel 4 modeli canlı olarak görüldü.

Çift kamera

Cihazın çift kamera ile geleceği evvelki paylaşımda aslında öğrenilmişti. Bugün ki sızıntı görsellerde tekrar bu kamera paketi görülüyor. Kare halinde lens alanı içerisinde bulunan çift art kameranın biraz altına flash pozisyonlandırılmış. Bu fotoğrafta net olarak görülmese de kare lens alanı içerisinde farklı sensörlerin de bulunması bekleniyor. Yeni Pixel modelleri derinlik algılama ve artırılmış gerçeklik konusunda özel yeteneklerle gelebilir.

Cihazın Londra’da görüldüğü aktarıldı. Maalesef ön yüzüne ilişkin rastgele bir görsel mevcut değil. Lakin sızıntının kaynağı ön yüzdeki çift kameranın yerini koruduğunu görebilmiş. Ayrıyeten üst çentiğin hala geniş olduğundan bahsediliyor.

Google’ın yeni amiral gemisini Pixel 4 ve Pixel 4 XL olmak üzere iki farklı modelle tanıtması bekleniyor. Görsellerdeki boyutlara nazaran yorumlamak gerekirse, canlı olarak görünenin Pixel 4 XL olduğunu söyleyebiliriz. Son olarak kılıftan ötürü aygıtın art dizaynının da pek net anlaşılmadığını belirtelim.

Başa dön tuşu