Samsung Galaxy A10s WiFi sertifikasıyla görüldü

Samsung’un içinde bulunduğumuz sene itibariyle süratle büyüyen A serisine yeni bir model daha eklenecek. SM-A107F model numaralı telefon daha öncesinde FCC’de ortaya çıkmıştı. Galaxy A10s olması beklenen bu model bugün ise WiFi sertifikası alırken görüldü.

Çıkış tarihi yaklaşıyor

Yine SM-A107F model numarasıyla kendini gösteren telefonun çıkış tarihi yaklaşıyor. En azından WiFi sertifikası almasının buna işaret ettiğini söyleyebiliriz. Halihazırda raflarda olan Galaxy A10’un üst versiyonu olarak Galaxy A10s’in ortaya çıktığını göreceğiz. A10’a nazaran en büyük gelişmeler çift art kamera ve daha büyük batarya olacak.

Elimizdeki teknik özellik bilgileri hayli kısıtlı. Yalnızca FCC sızıntısından 3900 mAh batarya ile geleceğini söyleyebiliriz. Galaxy A10’daki 3400 mAh bataryaya kıyasla kayda bedel artış görüyoruz. Son olarak tasarım noktasında da Galaxy A10 üzere su damlası çentiğin benimseneceği kesin üzere.

Daha evvel de belirttiğimiz üzere Samsung Galaxy A serisi bir epey kalabalıklaştı. Hatta yalnızca Galaxy A10’un bile Galaxy A10e, Galaxy A10s ve Galaxy A10 olmak üzere üç farklı modeli raflarda olacak. Firmanın A serisine verdiği bu yeni taraf orta sınıftaki savını artırmasına yardım edecek mi daima birlikte göreceğiz.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu