Sony, Gran Turismo filminden ilk görüntüleri paylaştı: İşte video

Sevilen birçok Playstation markasını beyaz perdeye taşımaya hazırlanan Sony, Las Vegas’ta düzenlenen CES 2023 Fuarı’nda Gran Turismo sinemasının birinci görüntülerini paylaştı. Kısa görüntü, oyunda yer alan pist aksiyonunun beyaz perdeye taşınacağını gösteriyor. Merakla beklenen imal, 11 Ağustos 2023‘te izleyiciler ile buluşacak.

Gran Turismo sinemasından birinci görüntü geldi

Gran Turismo’nun sinema uyarlaması, GT Academy ve eğitim programı sayesinde gerçek bir yarış pilotu olan Jann Mardenborough‘un kıssasına dayanıyor. Lakin ünlü isim, sinemada yer almayacak. Paylaşılan kısa görüntü ise, drone çekimleri ve kokpit kamerası imajlarıyla Gran Turismo fragmanlarını ve oyunda gördüğümüz pist aksiyonunu hatırlatıyor diyebiliriz.

Ayrıca görüntü, sinemanın oyuncu takımından yorumlar da içeriyor. Uyarlamada Jann Mardenborough’u canlandıran Archie Madekwe’ye nazaran “drama” ve “bir aşk hikayesi” ile karşılaşacağız. Orlanda Bloom ise, ”seyircilerin saatte 200 millik bir yarışın her sarsıntı ve heyecanını hissedeceğini” söylüyor.

[155821]

Oyuncu takımında Orlanda Bloom, Archie Madekwe, Djiimon Hounsou, Geri Halliwell, David Harbour ve Darren Barnet üzere ünlü isimlerin yer aldığı Gran Turismo’nun yönetmenlik koltuğununu ise District 9’dan tanıdığımız Neill Blomkamp üstlenecek. Senaryo koltuğunda ise Jason Hall oturacak.

Başa dön tuşu