The Last of Us Part 3 için ilk sinyal verildi: “Anlatacak daha çok hikaye var”

The Last of Us hayranları şu anda gözlerini yaklaşan HBO uyarlama dizisine çevirmiş olsa da Naughty Dog’dan Neil Druckmann, The Last of Us Part 3 için birinci sinyalleri verdi. Ancak Naughty Dog’un halihazırda The Last of Us Part 3’ün üstünde çalışıp çalışmadığı hala açıklanmadı.

The Last of Us Part 3 yolda olabilir

The Last of Us dizisinin bu ayın sonlarında çıkacakken THR’ye konuşan Neil Druckmann, Naughty Dog’un The Last of Us Part 3’ün üzerinde çalışılıp çalışılmadığını net bir biçimde açıklamadı fakat “Bence anlatılacak daha çok kıssa var” dedi. Bu açıklama, 2020’de çıkan The Last of Us Part 2’nin akabinde birinci “devam” oyunu hakkında yapılan telaffuz pozisyonunda.

Öte yandan The Last of Us’ın çok oyunculu online oyunu geliştirilmeye devam ediliyor. Naughty Dog’un eş lideri Neil Druckmann, bu oyunun online olmasına rağmen kıssa ve karakterler açısından zengin olacağını söyledi ve bir konsept tasarım görseli de paylaştı. Bununla birlikte online üretimin Amerika’nın diğer bir yerinde geçeceği biliniyor ancak ne anlatacağı yahut oynanışta neler sunacağı belgisiz. Öte yandan Druckmann,Haziran‘daki The Last of Us’ın 10. yıl dönümünü dört gözle bekliyoruz ve sizinle bu serinin geleceği hakkında daha fazla şey paylaşmaktan ötürü çok heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.

Son olarak HBO’da yayınlanacak olan The Last of Us dizisinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey ikilisini göreceğiz. Dizi birinci oyunu ve öyküsünü temel alacak. Dizi 15 Ocak tarihinde yayınlanmaya başlanacak.

Başa dön tuşu