Uçuk fiyatlı Apple AirPods Studio geliyor!

Geçtiğimiz yıllarda Beats’i bünyesine katan Apple, yeni kulaklığını kendi markasıyla çıkarmaya hazırlanıyor. İddiaya göre Apple‘ın yeni kulak üstü kulaklığının ismi Apple AirPods Studio olacak.

Apple AirPods Studio Kulaklık her an gelebilir!

Bilmeyenler için hatırlatalım; Apple, 2014 yılında Beats Electronics’i satın alarak kendi bünyesine katmıştı. Uzun vakittir ise Apple‘ın kendi kulak üstü kablosuz kulaklığını tasarladığına dair söylentiler konuşulmaya başlanmıştı.

Konu ile ilgili yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Bilhassa de son devirde yaptmış olduğu başarılı kestirim ve açıklamaları ile gündemden eksik olmayan Jon Prosser, bu bilgiyi doğruladı. Hatta yeni kulak üstü kulaklığın ismi dahi açıkladı. Jon Prosser‘ın savına göre Apple‘ın yeni kulak üstü kulaklığının ismi Apple AirPods Studio olacak.

Apple‘ın esasen şu an piyasaya sürdüğü AirPods modelleri ile kablosuz kulak içi kulaklık kesimine hükmettiğini söyleyebiliriz. Lakin görünen o ki; şirket için bu kâfi değil, şirket yeni kulaklığı ile birlikte kulak üstü kulaklık pazarında da hakimiyet kurmak istiyor üzere görünüyor.

Ürün ile ilgili teknik ayrıntılara yer verilmese de AirPods Pro modelindeki kadar başarılı bir faal gürültü engelleme sistemi sunulacak olması bekleniyor. Ayrıca Prosser’ın paylaşmış olduğu tweet açıklamasında, AirPods Studio’nun B515 kod ismiyle anılacağını ve fiyatının 349 dolar olacağı bilgisi de yer alıyor.

Muhtemelen bu kulaklığın ülkemizdeki fiyatı da 3500 TL civarında olacaktır.

Başa dön tuşu