V1913A/T model numarasına sahip gizemli bir Vivo cihazı TENAA’da listelendi

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo‘nun 1913A/T model numarasına sahip olan ve şimdi ismini bilmediğimiz  orta düzey bir akıllı telefon modeli Çinli sertifikasyon kurumu TENAA‘nın web sitesinde listelendi. Aygıtın teknik özelliklerinden büyük bir kısmı ve görselleri ortaya çıktı.
 
Cihazın TENAA üzerinde ortaya çıkan teknik özelliklerinden biraz kelam edecek olursak; model, 6.38 inç genişliğinde ve 1080 x 2340 piksel çözünürlüğünde AMOLED bir ekranla karşımıza çıkıyor. Aygıt, son günlerde orta ve giriş düzey modellerin büyük çoğunluğunda görmeye alışık olduğumuz şekilde su damlası biçiminde bir çentikle geliyor. Ek olarak aygıt ekrana gömülü bir parmak izi okuyucuya sahip.

 

2.0Ghz suratında çalışan, sekiz çekirdekli bir yonga setinden gücünü alan aygıt, 4 GB ve 6 GB‘lık iki adet RAM kapasitesi seçeneği ve microSD kart ile arttırılabilen 128 GB‘lık dahili depolama alanı ile geliyor.
16+8+2 MP çözünürlüklerinde üç adet art kamera sensörüne sahip olan aygıt, 16 MP çözünürlüğünde bir adet de ön kamera sensörüne sahip. 4.390 mAh gücünde bir batarya ile gelecek olan aygıt, FunTouch UI tabanlı Android 9 Pie işletim sistemi ile kutusundan çıkacak.
159.53 x 75.23 x 8.13mm ölçülerinde ve 179 gram tartısında olan aygıtın gece mavisi dışında hangi renk seçenekleri ile alıcı bulacağını şimdi bilmiyoruz.

Cihazın tanıtım tarihiyle ilgili de şimdi rastgele bir fikrimiz yok lakin bu ay içerisinde yahut gelecek ayın başlarında tanıtılacağı iddia ediliyor.

Başa dön tuşu