Xiaomi Redmi şimdi de PC monitörü satacak! İşte Redmi Display 1A

Xiaomi Redmi model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Akıllı telefon, giyilebilir teknolojiler, dizüstü bilgisayar üzere kategorilerde sunduğu uygun fiyatlı eserleriyle dikkat çeken Çinli üretici artık de PC monitörü satacak. Xiaomi imzası taşıyan Redmi Display 1A bilhassa uygun fiyat etiketiyle dikkat çekiyor.

Xiaomi Redmi artık de PC monitörü satacak! İşte Redmi Display 1A

Xiaomi Redmi tarafından geliştirilen PC monitörü 1920 x 1080 piksellik çözünürlüğe sahip ve 23.8 inç boyutunda. 250 nits parlaklığa sahip monitörün kontrast oranı ise 1000:1.

Oldukça ince yan çerçevelere sahip olan Redmi Display 1A bilhassa çoklu monitör kullanımlarında muazzam bir tecrübe sunuyor.

Monitörde bir adet HDMI ve bir adet de VGA portu bulunuyor. Birinci etapta Çin’de satışa sunulacak olan Xiaomi Redmi Display 1A için belirlenen fiyat etiketi ise sırf 599 yuan yani 83 dolar. Olağan kurallarda 83 dolar 565TL üzere bir meblağa denk düşüyor. Lakin işin içerisine vergiler girdiğinde fiyat etiketi 750 TL’ye kadar yükselecektir.

Bu ortada taban not olarak hatırlatalım. PC monitörlerinde akıllı telefonlarda olduğu üzere uçuk vergiler kelam konusu değil. Münasebetiyle bu monitör ülkemizde satışa çıkarsa 750TL altı bir etiketle bile müsabakamız mümkün.

Başa dön tuşu