Yapay zekâ sohbet robotu ChatGPT kullanım fiyatı belli oldu

İnternet dünyasında yeni bir ihtilalin kapısını aralayacağına inanılan ChatGPT yapay zekâ sohbet robotu büyük ilgi görüyor. O denli ki artık sunucular ağır sohbet taleplerine yetişemez hale geldi. OpenAI devayı fiyatlı versiyonda buldu.

ChatGPT Pro fiyatı ne kadar?

ChatGPT yapay zekâ sohbet robotu ile daima etkileşim içerisinde olması gereken bireyler için standart versiyon biraz zahmetli olabiliyor. Bilhassa gecikme vakitleri, taleplere verilen yanılgı iletileri can sıkıcı.

OpenAI tarafından hayata geçirilen profesyonel plan yüksek yoğunluk vakitlerinde dahi akıcı bir formda robotu kullanmanızı sağlayacak. Ayrıyeten robotun yeni özelliklerine de birinci kere erişebileceksiniz.

Ne var ki profesyonel plan aylık 42$ üzere yüksek bir fiyatla geliyor. Muhtemelen gecikmesiz ve yanılgısız kullanım için sunucu tarafında yüksek maliyetli optimizasyonlar gerekiyor. Profesyonel plan bekleme listesine kaydolanlar ana sayfanın sol kısmında ödeme seçeneğini görebilecekler. Firma yıl içerisinde Pro versiyonu yaygın kullanıma açacak.

Başa dön tuşu