Yerli geliştiricilerden iki ilginç oyun

Uygulama mağazalarında düzgünden uyguna kendilerine yer edinen yerli geliştiriciler vakit zaman dikkat alımlı üretimlerle karşımıza çıkıyor. Bunun yanında kolay üretimlerle birinci adımlarını atmaya çalışan amatör geliştiricilerimiz de var. Stone Balance ve Grow Box bunlardan ikisi.

İlk adımlar

Stone Balance artık biraz nostaljide kalmış olan taş dengeleme oyununu temel alıyor. Sanal ortamda üst üste koyarak dengelemeye çalıştığınız taşlar yıkıldığında oyun bitiyor. Hali hazırda 5 farklı kısım var ve bu kısımlarda taşlar daha da dengelemesi sıkıntı hale geliyor. Kısımların kilidini açmak için istenen sayı kadar taşı üst üste koymanız gerekiyor. Yakın vakitte daha fazla kısım oyuna eklenecek.

Grow Box ise elinizdeki kare formu büyüterek alt kısımdaki yapıya oturtmanızı husus ediniyor. Ekrana dokunduğunuzda biçim büyümeye başlıyor. Alt kısımdaki yapıyı gözeterek elinizi çekmeniz gerek. Şayet alt kısımdaki yapıdan daha büyük yahut daha küçük olursa oyun bitiyor. Oyun daha çok sonsuz koşu biçiminde geliştirilmiş. Her iki imal da yalnızca Android tarafında yer alıyor.

Stone Balance

Grow Box

 

Başa dön tuşu