Enigmata: Stellar War kule savuma ve RPG türlerini bir araya getiriyor

Bir periyodun tarayıcı üzerinde oynanan tanınan üretimlerinden Stellar War taşınabilir dünyada da tıpkı heyecanı devam ettiriyor. Enigmata: Stellar War serbest kule savunma ve RPG tiplerini bir ortaya getiriyor.

Enigmata: Stellar War neler sunuyor?

Birim kumandanı olarak oyunda vazifeniz galaksiyi keşfetmek ve düşmanları püskürtmek için savunma çizgisi oluşturmak. Klasik kule savunma oyunlarının bilakis istediğiniz formda savunma sınırı oluşturabiliyorsunuz.

15 farklı düzeyde daima ilerleyen bir gemi üzerinde savunma yapıyorsunuz. Yavaş yavaş kilidi açılan savunma araçlarınızın canını üstte tutmak için uygunlaştırıcı kuleler de mevcut. Her düzeyde bir boss müsabakası oluyor.

Mia Lolita tarafından art plan müzikleri bestelenen oyunda birinci düzeyler epey kolay fakat ilerledikçe arı sürüsünü andıran düşman dalgaları ile karşılaşıyorsunuz. Bu esnada savunma araçlarınızı daima denetim etmek ve yeni araçlarla sınırı sağlamlaştırmak zorundasınız. Elde ettiğini paralarla araçların düzeyini arttırabiliyorsunuz.

Oyunun fiyatsız kısmı üstte anlattığımız üzere. Fiyatlı kısımda ise 3 yeni düzey, yeni araçlar ve en kıymetlisi arenada başka oyuncuların üsleri ile yaptığınız PvP uğraşları yer alıyor.

Stellar War: App Store II Google Play

 

Başa dön tuşu