Epic Games bu hafta 3 oyun hediye ediyor

Yeni yıl ile birlikte tekrar haftalık fiyatsız oyun kampanyasına geri dönen Epic Games mağazası bu sıralarda kataloğu bol tutuyor. Bu hafta toplamda 3 oyunu 19 Aralık tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games mağazasından 3 armağan oyun

Epic Games mağazasının bu haftaki ikramlarından birisi Gamedec. Anshar Studios tarafından 2 yıl evvel geliştirilen Gamedec bir tıkla-ilerle ve rol yapma oyunu. 22. yüzyılın Varşova’sında sanal dünyaların içindeki kabahatleri çözmeye çalışan bir dedektifi oynuyorsunuz.

İkinci oyun Divine Knockout ve çok oyunculu bir platform dövüş oyunu. Tipinin tek üçüncü şahıs platform dövüş oyunu olarak tanımlanan üretim kısa mühlet evvel piyasaya sürüldü. Rakipleriniz ile çaba ederek haritanın dışına atmaya çalışıyorsunuz.

Son oyun ise First Class Trouble. Yeniden çok oyunculu olan oyunda ISS Alithea uzay gemisinin ölümcül hale gelen yapay zekâsını devre dışı bırakmak için arkadaşlarınızla birlikte yahut onlara karşı uğraş ediyorsunuz. Birtakım oyuncular insan görünümlü hain robot rolünü oynuyor ve dikkat edilmesi gerekiyor.

Gamedec

Divine Knockout

First Class Trouble

Başa dön tuşu