Galaxy S23 Ultra’nın S-View kılıfı ortaya çıktı

Yılın en beklenen akıllı telefon ailesi olan Samsung Galaxy S23, 1 Şubat’ta resmen tanıtılacak. Aylardır sızıntılara husus olan Galaxy S23, artık tüm ayrıntıları ile ortaya çıkmış durumda. Firmaya yakın kaynaklar, artık de aygıtların resmi aksesuarlarından bilgiler paylaşmaya başladı.

İşte karşınızda Galaxy S23 Ultra S-View Flip Kılıfı

Mobil teknoloji dünyasında yakın kaynakları ile bilinen Evan Blass, Galaxy S23 Ultra’nın resmi S-View Flip kılıfının görselini paylaştı. Görselde de görüldüğü üzere kılıf, içinde kimlik ve kredi kartı üzere evrakları saklamak için bir bölgeye sahip. Ayrıyeten her vakit açık ekran için ufak bir bölgeye de kılıfın ön kısmına yerleştirilmiş. Silikon materyalden üretilen kılıfın renkleri de Galaxy S23 Ultra’nın renk seçeneklerine uyumlu olarak seçilmiş.

Galaxy S23 ailesinin tanıtımına yaklaştıkça eserlerin öbür aksesuarları da ortaya çıkacaktır. Samsung’un emsal bir kılıfı Galaxy S23 ve Galaxy S23+ için de tanıtması da bekleniyor. Aksesuarların uygun fiyatlı sunulması yahut aygıtların ön siparişine özel armağan olarak sunulması, eserlerin popülerliğini arttıracaktır. 

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu