GoPro Hero 8 Black tanıtıldı

GoPro geçtiğimiz günlerde tanıtacağını duyurduğu yeni aksiyon kamerası Hero 8 Black’i resmen tanıttı. Yeni aksiyon kamerasının en kıymetli özelliği titreşim engelleme özelliği Hypersmooth 2.0 oldu.

GoPro Hero 8 Black tanıtıldı

Tasarım manasında evvelki model olan Hero 7 Black‘a ziyadesiyle benzeyen Hero Black 8, evvelki modelden yüzde 14 daha hafif olarak tasarlanmış. 10 metreye kadar su geçirmeme özelliği bulunan yeni aksiyon kamerası , 4K 60 fps, 1080 / 240 fps görüntü kayıt özelliği ve 12 MP fotoğraf çözünürlüğü sunuyor.

Expansion Mods geldi

Hero 8 ile aksiyon kamerası ailesine yeni gelen bir özellik de Expansion Mods oldu. GoPro Hero 8 Black‘in içine konulduğu özel bir kılıf olan Expansion Mod sayesinde mikrofon, USB Type-C yuvası, 3.5 mm kulaklık girişi, HDMI çıkışı ve farklı aksesuarlar bağlamak için iki adet Cold Shoe ilişkisi yer alıyor. Bu aksesuarla birlikte kullanmak için 1.9 inç büyüklüğünde harici bir ekran ve görüntü LED lambasını da duyurdu.

15 Ekim itibariyle ABD’de satışa sunulacak olan GoPro Hero 8 Black‘in fiyatı 399.99 dolar olarak açıklandı. Yeni model ile bir arada farklı modeller duyurulmadı. Daha evvel birden fazla model duyuran GoPro bu sefer aileye yalnızca Black modelini ekledi.

GoPro Hero Max de duyuruldu

GoPro tıpkı vakitte 3D görüntü kayıt imkanı sunan yeni aksiyon kamerası Hero Max‘i de duyurdu. Bu modelin fiyatı ise 499.99 dolar olarak açıklandı.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu