John Wick oyunu Epic Games Store özel olacak

Efsane karakter John Wick sinema salonlarını yine alt üst etmeye gelirken oyun dünyasına da strateji çeşidi olarak adım atacak. John Wick Hex oyunu sinemanın imalcileri ile birlikte hazırlandı.

John Wick Hex neler sunuyor?

Thomas Was Alone ve Volume üzere başarılı üretimlerin gerisindeki isim olan Mike Bithell imzalı John Wick Hex sinemanın tersine strateji çeşidini barındırıyor. Oyuncular kıssa modunda ilerleyen oyunda senaryoya nazaran kaçış planı yapmak zorunda. Cephane sonlu olduğu için stratejinin de düzgün planlanması gerekiyor.

Her kısımda farklı bir senaryo yer alırken elde ettiğiniz paralarla ekipmanlarınızı güçlendirmeniz gerekiyor. Oyunda silahların gerçekçi simülasyonlara sahip olduğu tabir ediliyor.

Görsel içeriklerin tasarımı sineması yansıtacak halde hazırlanan oyunda senaryolar, ortam, karakterler büsbütün sinemanın imalcileri paralelinde belirlenmiş. Ian McShane ve Lance Reddick üzere usta seslendirme sanatkarları da karakterlere hayat veriyor.

John Wick 3 filmi 17 Mayıs tarihinde vizyonda olacak. John Wick Hex oyunu ise şimdi net bir çıkış tarihine sahip değil. Oyunun PC versiyonu Epic Games mağazasına özel olacak.

 

Başa dön tuşu