LG Stylo 5 tasarımı ortaya çıktı

Kalem ve not sözleri geçtiğinde birinci akla gelen Samsung Galaxy Note serisi oluyor. Lakin LG’nin de “Stylus” kalemli telefonları uzun vakittir piyasada. Hatta ülkemizde de LG Q Stylus Plus üzere modellerin satışlarına devam ediliyor. Dokunmatik kalem odaklı bu serinin yeni modeli olan LG Stylo 5’e ilişkin kılıf imajları ortaya çıktı.

Tasarım evvelki modele epey benzer

LG Stylo serisi amiral gemisi bir modelden fazla uygun fiyat odaklı olarak karşımıza çıkıyor. LG Stylo 5 de bu akımı devam ettirecek. Evvelki model olan LG Stylo 4’e tasarım noktasında epey benzeri. O denli ki dörtlü hatta beşli art kameraları konuştuğumuz şu periyotlarda LG Stylo 5 tek art kamera ile gelecek. Bu art kameranın çabucak altında parmak izi sensörü yer alıyor. Ön tarafı çevirdiğimizde ise köşeleri yuvarlatılmış ve standart alt-üst çerçeveli bir ekran bizleri karşılıyor. Görsellere bakarak söyleyebileceğimiz öbür özellikler ise USB Type C ve 3.5 mm kulaklık girişi ile geliyor olması.

LG Stylo 5 ismi 31 Mayıs tarihinde alınan bir sertifikada görülmüştü. Üzerine bir de bu kılıf sızıntılarının ortaya çıkması aygıtın yakında tanıtılacağı manasına geliyor olabilir. LG Stylo 5 orta sınıfa rastgele bir yenilik getirmeyen, sıradan bir model olacak. Fakat uygun fiyata kalemli telefon arayan şahıslar için LG’nin Stylo ve Stylus serisi kıymetli aygıtlardan.

Başa dön tuşu