Redmi Band 2 yakında Avrupa’da piyasaya sürülecek

Xiaomi en yeni akıllı bilekliği Redmi Band 2‘yi Çin dışında satmaya başladı. Aygıt memleketler arası pazarda Redmi Smart Band 2 ismi altında sunuluyor. Endonezya’da piyasaya sürülen akıllı bileklik çok yakın bir vakitte Avrupa‘da da satışa çıkacak.

Endonezya’da tavsiye edilen perakende satış fiyatı 27 doların altında. Karşılaştırma yapabilmeniz için Çin’de 23 dolar fiyatla satıldığını belirtelim. Avrupa’da ise Redmi Band 2, İtalya‘nın uygunluk beyanı (Declaration of Conformity) veritabanında çoktan yer aldı.

Redmi Band 2 neler sunuyor?

Akıllı bilekliğin Avrupa pazarında tam olarak ne zaman satışa sunulacağı ve nasıl bir fiyatla satılacağı şimdi bilinmiyor. Redmi Band 2’de 172 x 320 piksel çözünürlüğe sahip 1.47 inç LCD ekran mevcut. İçerdiği 210 mAh batarya sayesinde 14 güne kadar pil ömrü sunuyor.

Cihazın öteki özelliklerini 5 ATM suya dayanıklılık ve Bluetooth 5.1 BLE takviyesi olarak sıralayabiliriz. Redmi Band 2 ayrıyeten kalp atış suratını, kandaki oksijen doygunluğunu (SpO2), uyku sistemini ve bayanların adet döngüsünü de takip edebiliyor.

Başa dön tuşu