TECNO POVA 4 ve POVA 4 Pro, Türkiye’de satışa çıktı: İşte fiyatı

TECNO, merakla beklenen yeni telefonu POVA 4 ve POVA 4 Pro’yu meteor gri, lav turuncusu ve siber mavi olmak üzere üç renk seçeneğiyle satışa sundu.

TECNO POVA 4 serisi fiyatı

128GB depolama alanı, 8GB RAM’i ve 6000mAh bataryası ile TECNO POVA 4, 8.799 TL; 6.66 inç AMOLED FHD+ ekranı, 45W süratli şarj dayanağı, 256GB depolama alanı ile üst seviye bir tecrübe vaat eden TECNO POVA 4 PRO, 11.999 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

TECNO POVA 4 Pro özellikleri

TECNO POVA 4 PRO, 500nit parlaklık pahasına sahip 6.66 inçlik bir AMOLED FHD+ dot-in-display ekrana sahip. 45W muhteşem şarj takviyesi sunan 6000mAh bataryadan güç alan telefon, POVA 4 üzere MediaTek Helio G99 işlemciyle geliyor. Çift oyun motoru ile donatılan TECNO POVA 4 PRO, her açıdan üst seviye performans tecrübesi vaat ediyor. Oyun tecrübesini en üst düzeye çıkarmak ismine, Panther Engine 2.0 oyun motoru ile telefonun RAM’ini, işlemci performansını ve ağ temas suratı artırılıyor, gelen aramalar ya da bildirimler engellenebiliyor.

POVA 4 serisi, 6000mAh’lik batarya ile yalnızca daha güçlü değil, tıpkı vakitte daha da inançlı. POVA 4 Serisi, sahip olduğu Güvenli Batarya Teknolojisi (Secure Battery Technology) sayesinde, bataryada meydana gelebilecek muhtemel tüm sorunları ortadan kaldırıyor ve çok daha inançlı hale geliyor. Ayrıyeten dilerseniz her iki POVA 4 aygıtıyla, OTG adaptörü ve kablosunu kullanarak öteki Android aygıtları ve aksesuarlarınızı 10W ile şarj edebiliyorsunuz.

Başa dön tuşu