Xbox One S Fortnite Battle Royale Special Edition duyuruldu

Sık sık farklı temalarla oyuncuların ilgisini çekmeye çalışan Microsoft Xbox popüler imal Fortnite için de bir konsol paketi hazırladı. Xbox One S Fortnite Battle Royale Special Edition konsol paketi değerli armağanlarla geliyor.

Xbox One S Fortnite Battle Royale Special neler sunuyor?

Xbox One S Fortnite Battle Royale Special Edition biçiminde uzun bir ismi olan paket temaya uygun olarak mor renkli kasaya sahip Xbox One S ve bir kablosuz denetimci barındırıyor. Fizikî içeriklerin yanında oyun içerikleri de mevcut.

Yeni konsol paketini satın alan oyuncular Dark Vertex kozmetik setine sahip olacak. Bu sette epik bir görünüm, epik glider ve ender bir pickaxe yer alıyor. Başka taraftan 2000 V-Bucks, Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass bir aylık deneme mühleti de pakette oyuncuları bekliyor.

7 Haziran tarihinde satışa çıkacak olan Xbox One S Fortnite Battle Royale Special Edition modeli E3 fuarı nedeniyle 50$ indirime sahip olacak. Ayrıyeten tüm Xbox One S konsollarında 50$, Xbox One X konsolunda 100$, kablosuz kontrolcülerde 10$ ve Xbox Design Labs kontrolcüsünde 65$ indirim olacak. Oyunlarda ise yüzde 75’e varan indirimler bekleniyor. 

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu